Būvniecība

Viens no mūsu uzņēmuma darbības virzieniem ir privāto māju būvniecība pēc individuāliem projektiem no dažādiem celtniecības materiāliem, kā arī kvalitatīvi un ātri veicam rekonstrukcijas un renovācijas darbus dzīvokļos un birojos. 3 lietas, kas raksturo mūsu uzņēmumu:

1)     Visi pakalpojumi, ko sniedz mūsu uzņēmums, veic šauras specializācijas profesionāli darbinieki. Ar elastīgu kontroles sistēmu darbs tiek organizēts lai pēc iespējas ātrāk Jūs saņemtu pabeigtu objektu.

2)     Laiks ir nauda – mēs ekonomējam Jūsu laiku, piedāvājot izmantot būvniecības pakalpojumus līdz atslēgai. Tas ļauj pilnīgi kontrolēt  katru darbu posmu un garantē lielisku rezultātu.

3)      Tās lietas ko mēs labprāt uzņemamies ir; sagatavošanās darbi celtniecības sākumam , projektēšanas darbus  un tāmju izstrādi, darbu daudzumu aprēķins visos būvniecības etapos, celtniecības materiālu izvēli un iegādi, darba organizēšanu ar apakšuzņēmējiem un pilnu kontroli visos celtniecības, remonta darbu posmos , kā arī objekta nodošanu ekspluatācijā un visas vajadzīgās dokumentācijas noformēšanu .