Bruģis

Bruģa tirdzniecība

SIA “TUN”dibinātā 2011.gadā un veiksmīgi darbojās sēkojošas nozarēs: būvniecības darbi, labiekartošanas darbi, brūgēsanas darbi, projektēsanas darbi.

No 2016.gadā SIA TUN ir oficiāli pārstavji bruģakmeņa tirdzniecībai no SIA “Ventbetons”.

SIA “Ventbetons” dibināts 1992. gadā un ir viens no vecākiem , un lielākiem šāda profila uzņēmumiem Latvijā. Ražo betona ceļu un trotuāru apmales, betona bruģakmeņus – ielu, ietvju, industriālo parku, laukumu seguma izveidei gan gājējiem, gan transporta kustībai.

Ražošanas process notiek, izmantojot vācu firmas “HESS” un “SCHLOSSER-PFEIFFER” tehnoloģiskās iekārtas, un ir automatizēts no betona sagatavošanas līdz gatavās produkcijas iepakošanai. Ražošanā tiek pielietoti sertificēti vietējie materiāli, saistviela – cements, pildvielas – mazgātas smiltis un mazgātas šķembas. Materiālu kvalitāte papildus regulāri tiek kontrolēta uzņēmuma laboratorijā.Rupnīcas garantija-5 gadi.

Ražoto materiālu priekšrocība ir to ekoloģiskā tīrība, plašs pielietojuma diapazons, ekspluatācijas ilggadība, formu un krāsu daudzveidība. Uzņēmumā ražotajiem materiāliem jau kopš 1992. gada ir kvalitātes sertifikāts, ko izsniedzis Latvijas Zinātņu Akadēmijas Sertifikācijas centrs. 2014. gadā izsniegtie atbilstības sertifikāti apliecina, ka materiāli ir pārbaudīti un atbilst prasībām, kas noteiktas standartā LVS EN 1338:2004/AC:2007, LVS EN 1340:2004/AC 2007.Visa produkcija tiek pakļauta rūpīgai kontrolei un pastāvīgiem izmēģinājumiem.

SIA „TUN” veic arī bruģakmens seguma ieklāšanu (bruģēšanu).Varam veikt vecās gultnes izstrādi un rūpīgu pamata sagatavošanu no drenējošās smilts slāņa, šķembu kārtas un izlīdzinošā slāņa ietvēm, ielām, laukumiem, autostāvvietām un industriālajiem parkiem. Mēs varam nobruģēt nelielus laukumus pie mājām, vasarnīcām un veikaliem, kā arī lielus industriālos laukumus, autostāvvietas, noliktavas, degvielas uzpildes stacijas un pilsētu ielas.Mēs sniedzam saviem veiktajiem darbiem 24 mēnešu garantiju.